Rekonstrukce koupelny na míru - koupelna na klíč

Každou naší realizaci a rekonstrukci koupelny provádíme s důrazem na detail, s ohledem na individuální přání zákazníka a z kvalitních materiálů předních výrobců sanity, obkladů a dlažeb.

Koupelny realizujeme především v Praze a v blízkém okolí. Za kvalitu odvedené práce a Vaší spokojenost Vám ručíme.

Voda-topení-plyn, elektrorozvody a zednické práce: 
Inspirujte se také osobní návštěvou naší vzorkovny: 

Realizace bílé retro koupelny 

Na detailech nám záleží. 

 Realizace bílé retro koupelny

Realizace retro koupelny v anglickém stylu

Splnili jsme přání klienta vytvořit retro koupelnu v anglickém stylu s prvky zlatých dekorů. Sanita Imperial, Hansgrohe, obklad 7,5x15, dlažba ottagon 20x20, dekor DUNE Golden.
Retro koupelna v anglickém stylu

Rekonstrukce koupelny

Praha 5, Barrandov

Výměna vany za sprchový kout. Kombinace bílých kalibrovaných obkladů s dekory v menším formátu. Kombi WC nahrazeno závěsným, model Villeroy&Boch, bez splachovacího kruhu, sedátko se zpomalovacím zavíráním. Nově bidetová sprška jako součást baterie. Osvětlené kosmetické zrcátko. Sprchová termostatická baterie typu Showerpipe, tj. s hlavovou sprchou. Sprchová vanička 90cm z umělého kamene. Keramické umyvadlo a skříňka se zásuvkami.
Rekonstrukce koupelny Praha 5

Unicolor dlažba

Projekt: architecturemade + KB Král

Foto: Jana Černá 

projekt: architecturemade + KB Král; foto: Jana Černá
 
projekt: architecturemade + KB Král; foto: Jana Černá

 

Rekonstrukce koupelny a WC

RD Slivenec

Výměna obkladů a dlažeb ve stylu RETRO, úpravy příček pro větší sprchový kout. Masážní vana. Instalace nového bojleru o objemu 200L pro větší komfort při sprchování. Přidán podomítkový termostat do sprchy, ruční i hlavová sprcha. Elektrické podlahové topení.

Koupelna po rekonstrukci Slivenec

Realizace dlažby a obkladu schodů domu 

Realizace dlažby a obkladu schodů domu

 

 Realizace světlé koupelny s atypickou vanou, WC a sprchovým koutem

Realizace světlé koupelny s atypickou vanou, WC a sprchovým koutem

 

Realizace sprchového koutu s WC

 Realizace sprchového koutu s mozaikou

Realizace sprchového koutu s mozaikou

 

Realizace obkladu v kuchyni

Realizace sprchového koutu a WC

Realizace vířivka

Dodání a montáž vířivky 

Rekonstrukce koupelny

Babice 

Realizace WC s oranžovým obkladem

Rekonstrukce koupelny a WC

Praha 10, Petrovice

Rekonstrukce koupelny a WC. Výměna umakartového jádra za příčky z pórobetonu - Ytong. Závěsné WC, dodatečná zvuková izolace odpadní stoupačky za WC. Požadavek investora zvednout podlaho v koupelně o 12 cm, z důvodu jednoduššího nástupu do vany. Skříňka pod umyvadlo - atypicky vyrobena na míru. Umyvadlo Villeroy & Boch. Termostatická vanová baterie, vanová dvojdílná zástěna. Obklad bílá lesk - kalibrovaný 30x60 cm. Doplňená keramickou mozaikou. Vana ocelová s madly, prosklená úprava dna. Topná rohož v podlaze, mimo místa pro pračku - zbytečné.

Rekonstrukce koupelny Petrovice 

Výměna vany za sprchový kout

Byla provedena výměna vany za sprchový kout - častý požadavek zákazníků v předdůchodovém věku. Vzhledem k tomu, že použitý obklad se už nevyráběl, navrhli jsme velkoformátové kalibrované obklady v kombinaci s imitací dřeva. V sprchovém koutě jsme použili luxusní podomítkový termostat, hlavovou a ruční sprchu. Madlo a držák ručníků byl instalován na skle sprchového koutu - na přání zákazníka.

Výměna vany za sprchový kout 

Rekonstrukce koupelny se sociálním zařízením 

Praha 6, Křenová ul.

Rekonstrukce koupelny s sociální zařízením v relativně novém domě. Sedáním budovy popraskaly příčky. Byla provedena výměna obkladů, nové závěsné WC s integrovanou nádrží do přizdívky - pouze 110 cm vysoké. Dále jsme vyměnili vanu, přeložili topné těleso - trubky z podlahy do zdi. Vana je obložena mozaikou.

 Rekonstrukce koupelny se sociálním zařízením

Rekonstrukce dvou koupelen a WC

RD Dolní Jirčany

Pokládka dlažeb v obývacím pokoji, pokojů a chodby. Pokládka elektrického podlahového topení do obývacího pokoje. Pozn.: Foto druhé koupelny chybí.

Rekonstrukce koupelny Jirčany 

Rekonstrukce dvou koupelen

RD Rakovník

Při rekonstrukci byl použit kalibrovaný obklad 30x90 cm, ocelová vana, nové umístění sprchového koutu. Zbourání příčky, nové umístění topných těles. Umyvadlo přemístěno k oknu. Nově WC závěs. Bidetová sprška u WC  napojena na umyvadlovou baterii.

Rekonstrukce koupelen RD Rakovník Rekonstrukce koupelen RD Rakovník

 

Realizace koupelny v novostavbě

RD Mělník

Použitý obklad je moderní kalibrovaný obklad 120x90 cm - imitace mramoru - lesklý. Dále je součástí hydromasážní vana s osvětlením a ocelová speciální integrovaná vanička do podlahy. Součástí realizace koupelny byla i pokládka dlažeb v obývacím pokoji a ložnici.

Realizace koupelny novostavbna 

Realizace dvou koupelen

Praha 10, Zahradní město

Dvě koupelny luxusního bytu, quarylové masážní vany, čtvrtkruhový sprchový kout 90 cm, galerky Keuco, KBN. Keramický obklad stěn 30x60, kombinace s mozaikou (mix mat, lesk).

Realizace koupelny Zahradní město 

Designová koupelna a WC

Praha 5, Barrandov

Koupelna - velkoformátové, kalibrované obklady 40x60cm na stěnách i na podlaze. Sanita V&B, Subway, Memento. Designově jednoduchý sprchový kout řešen skleněnou zástěnou a odtokovým žlábkem 180 cm, hlavová sprcha, dva ventily na studenou a teplou vodu; závěsný bidet.

Rekonstrukce koupelny a wc  

Realizace - Koupelna a WC

Praha, Uhříněves

Retifikované, velkoformátové, odklady 30x60 cm, jsou doplněny zelenou keramickou mozaikou kolem vany a umyvadel. Zajímavý je i prvek vlepených zrcadel v rozměru dlaždic, opticky zvětšující prostor. Ve sprše je  t.zv. sprchová rodinka, t.zn. trysky, hlavová a ruční sprcha, vše pod obkladem. Vana Villeroy & Boch, z nového materiálu Quaryl, svými osrtrými hranami přesně navazuje na obklad mozaiky. Jednotlivé mozaiky jsou na nárožích, u vany a zídky za umyvadly, ( umyvadla ještě nejsou osazena) zbroušeny do t.zv. kamenického rohu, někdy označovaný jako Jolly.  Stejně tak vnější nároží kolem oken. Designově velmi čisté, bez užití zakončovacích lišt. Umyvátko Oblic, na WC,  je doplněno baterií typu bideta a designovým sifonem, s kryty roháčků od HG.

Realizace koupelny a WC 

Rekonstrukce bytu, koupelny a WC

Praha 10, Malešice

Požadavek zákazníka na zřízení vany i sprchového koutu do původní malé koupelny, kde byla pouze vana. Řešením bylo použití odtokového žlábku před vanou, prostor před vanou je využit pro sprchový kout typu "wall in", termostatická nástěnná baterie. Obklady typu pískovec, ocelová vana.

Realizace vany se sprchovým koutem 

Rekonstrukce koupelny a WC

RD Praha, Chodov

Řešeným požadavkem bylo v prvé řadě zřízení sprchového koutu při zachování vany, zlepšení estetického dojmu ,  výměna obkladů, nahrazení kombi záchodu závěsným WC. Pro zajímavost předkládáme původní stav před rekonstrukcí.

 Rekonstrukce koupelny a WC - Chodov

Rekonstrukce koupelny a WC v půdním bytě

Praha 5, Košíře

Požadavkem mladé rodiny byla rekonstrukce koupelny a WC, s tím, že je požadavek na zřízení vany, sprchového koutu, dvou umyvadel, druhého WC v koupelně, místo pro pračku a sušičku.  Konstrukce příček ze sádrokartonu, revize obvodového pláště prokázala nedostatky v zateplení obvodových stěn. Atypický sprchový kout se zkrácenou boční stěnou na vaně. Ocelová vana se zkoseným rohem.

Rekonstrukce koupelny košíře 

Realizace dlažby imitace parkety-vlysy

Lovecký zámeček 

Odkaz na produkt: https://www.eden-koupelny.cz/produkty-katalogy/dlazby/dlazba-imitace-dreva/imitace-parket-podlahy-a-repliky-historickych-kazetovych-vlysu-viv-urbi-skandi-parkety-vlysy.html 

 

Realizace dlažba imitace parkety 


Otevírací doba studia


pondělí - čtvrtek
10:00-13:00
13:45-18:00

pátek
10:00-13:00
13:45-16:00OTEVŘENO (vztahuje se na nás výjimka: provozovna pro sjednání provádění staveb a jejich odstraňování, projektová činnost ve výstavbě, geologické práce, zeměměřičství, testování, měření a analýza ve stavebnictví).
Doporučujeme si předem sjednat schůzku.

Naše eshopy


Koupelnový eshop Otopné žebříky do koupelny *** Zboží z eshopů NELZE platit kartou.***
Prodej zboží podléhá režimu EET.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

RETRO web inspirace


Retro web fotogalerie a inspirace

Sledujte nás
Koupelnové studio v Praze