Realizace koupelen a rekonstrukce bytů 

Veškeré práce provádí profesionální řemeslníci s certifikací, dlouholetou praxí a důrazem na každý detail tak, aby byl výsledný dojem vždy perfektní. Ručíme za kvalitu odvedené práce i za Vaší spokojenost. 

Odborná montáž koupelen

Montáž provádí certifikování technici s dlouholetou praxí, prověření dlouholetou spoluprací s naším studiem. 

Hlavní výhodou kompletní dodávky realizace Vaší koupelny je záruka funkčnosti a žádné starosti s dopravou produktů. 

Odborné montáže jsou naší specializací, dbáme na každý detail!

Profesionální montáž EDEN Koupelny 

Pokládka obkladů a dlažeb

Pokládku dlažeb a obkladů provádíme s nejvyšší kvalitou, dbáme na každý detail, který bude v koupelně nebo v prostoru vidět. Naši zkušení pokladači pracují s tím nejlepším vybavením a jsou schopni pokladát i ty nejmodernější velkoformátové dlaždice a obklady.

Provádíme pokládky v interiéru, exteriéru, ale i pokladky schodů.

Používaný materiál je keramika nebo přírodní kámen. Specializujeme se na rohové dokončení obkladů, které se odborně nazývá "kamenický roh", výhodou je napojení obkladu v rohu bez použití plastových nebo kovových lišt.  

Hydroizolační práce

Hydroizolační práce jsou pro rekonstrukci nebo výsvavbu koupelny napostradatelnou součástí. Tyto práce provádíme zodpovědně a za použití kvalitních materiálů. Špatná hydroizolační ochrana může být časem pro Vaši koupelnu velkým problémem. 

Instalatérské práce

Naši zkušení instalatéři s více jak 12-ti letou praxí provádějí běžné instalaterské úpravy, jako jsou rozvody vody, odpadů, výměny olovněných svislých rozvodů, atd.

Hlavní výhodou naší specializované instalaterské skupiny je zkušenost a práce s luxusními zařizovacími předměty, jejich správná instalace a montáž.

Topenářské práce

Zajišťujeme rozvody topení pro bytové, jednotky, nebo celé domy. Rozvody provádíme většinou z mědi.

Zajišťujeme dodávky topných těles, otopných žebříků i kotlů. Zajistíme zpracování projektu i stavebního povolení, pokud je potřeba. Součástí dodávky je zajištění nutných komických prací. Dokončené práce dodáme včetně příslušných revizí, nutných pro bezpečný a spolehlivý provoz.

Zajišťujeme potřebné rozvody plynu, elektroinstalace, zednické práce apod.

Fotogalerie  


Otevírací doba studia


pondělí - čtvrtek
10:00-13:00
13:45-18:00

pátek
10:00-13:00
13:45-16:00OTEVŘENO (vztahuje se na nás výjimka: provozovna pro sjednání provádění staveb a jejich odstraňování, projektová činnost ve výstavbě, geologické práce, zeměměřičství, testování, měření a analýza ve stavebnictví).
Doporučujeme si předem sjednat schůzku.

Naše eshopy


Koupelnový eshop Otopné žebříky do koupelny *** Zboží z eshopů NELZE platit kartou.***
Prodej zboží podléhá režimu EET.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

RETRO web inspirace


Retro web fotogalerie a inspirace

Sledujte nás
Koupelnové studio v Praze