Grafické návrhy koupelen

Grafické návrhy koupelen provádíme v profesionálním softwaru Domus 3D, který je specielně zaměřen na koupelny. Díky tomuto programu jsme Vám schopni nabídnout pohled do Vaší budoucí koupelny a společně můžeme vybrat zařizovací předměty, obklady a dlažbu.
Nabízíme nadstandardní servis našim zákazníkům tím, že s nimi individuálně řešíme každý detail jejich nové koupelny. Jsme ochotni se časově přizpůsobit Vašim potřebám a poskytnout Vám tolik času, kolik jen budete potřebovat. Pro společné návrhy s klientem jsme vybaveni duálním monitorem pro lepší vizualizaci.

Návrh koupelny vzniká ve třech krocích:

1. Dispoziční řešení vychází z předchozího záměru koupelny, které provedeme na přání na místě. Je důležité získat správné rozměry a tvar pro přesný návrh.

2. Technické řešení je závislé na výběru zařizovacích předmětů a dalších okolností, které jsou pro Vaši koupelnu specifické. Například napojení WC na odpad, připojení na rozvod vody, dostatečný tlak a průtok vody, tepelný výkon otopných těles a dostatečný osvit denním světlem.

3. V posledním kroku se zaměřujeme na volbu barev, členění ploch a tvary zařizovacích předmětů. Snažíme se sladit celkový optický dojem.

Grafický návrh koupelny zdarma

V případě kompletní realizace zakázky na klíč, nebo odběru zboží dle cenové nabídky, která je k projektu zdarma vytvořena, je cena projektu odečtena od ceny objednávky.

100% hodnotu grafického návrhu odečítáme jen v případě kompletní objednávky obkladů dlažeb a sanity do vizualizované koupelny. V případě poskytnutí objemové slevy se sleva za grafický návrh neposkytuje.

Grafické návrhy zpracováváme jen v rozsahu našeho sortimentu prodávaných obkladů a dlažeb. Ten je ale tak široký, že si určitě vyberete. 

Grafický návrh a realizovaná koupelna

 Grafický návrh koupelny

Realizovaná koupelna podle návrhu 

Podklady a cena návrhu

Snad každý by chtěl vidět, jak bude vypadat jeho koupelna ještě předtím, než udělá konečné rozhodnutí s výběrem obkladů, dlažeb a zařizovacích předmětů. Grafické návrhy vycházejí z konkrétních rozměrových dispozic koupelny zákazníka a lze v nich variabilně měnit jednak dispozice umístění zařizovacích předmětů, ale i skladbu a barvu obkladů a dlažeb. Naše koupelnové studio Vám nabízí tyto služby, včetně odborného poradenství na základě dlouholetých zkušeností.

Podklady pro zpracování

Podkladem po vytvoření grafického návrhu je projektová dokumentace, případně zaměření současného stavu zákazníkem (návod viz níže). Na Vaši objednávku si provedeme zaměření sami. Zaměření stojí 1200,-Kč + doprava na místo.

Při první návštěvě zákazníka v našem koupelnovém studiu domluvíme představy zákazníka o budoucím řešení jeho koupelny, ty jsou podkladem pro zpracování projektu v počítači. Při další schůzce, společně se zákazníkem, upravujeme připravený projekt. Alternativy je možné zpracovat jak v dispozičním řešení, tak ve skladbě a barvě obkladů a dlažeb.  Výstupem jsou barevné tisky.

Jak si zaměřit koupelnu sami

Změřte délku všech zdí, otvory ve dveřích, šířku a hloubku zárubně, šířku, výšku i hloubku okna, jeho umístění nad podlahou, tzv. výšku parapetu. Též tloušťky zdí. Zakreslete předpokládané umístění stoupaček vody, odpadů, topení, eventuelně vzduchotechniky. Změřte též výšku místnosti ke stropu. Pokud je dispozice členitá, měřte jednotlivé dílčí kóty a též pro kontrolu celkovou kótu od zdi ke zdi. U zkosených stropů zaměřte oba! body lomení, jejich vzdálenost od zdi, eventuelně úhel střechy. U nepravoúhlých místností měřte též úhlopříčky.

Cena grafického návrhu

Grafický návrh je ZDARMA v případě, že si u nás objednáte vybavení koupelny, dle návrhu. Do doby objednání vybavení koupelny, účtujeme návrh zálohově, dle níže uvedeného ceníku. Cena se skládá z paušální částky za jednu místnost, ceny za čas věnovaný přípravě projektu (odvíjí se od složitosti dispozice) a poslední část ceny tvoří čas strávený nad změnami společně se zákazníkem. Výsledkem grafického návrhu koupelny je barevný tisk na laserové tiskárně, který si můžete odnést domů.

 Paušální cena:            1600,-Kč bez DPH 21%  1936,- Kč s DPH
 Příprava projektu:    390,-Kč/hod bez DPH 21 %    472,- Kč s DPH
 Konzultace se zákazníkem:    390,-Kč/hod bez DPH 21 %    472,- Kč s DPH
 Barevný tisk A4:             20,-Kč/ks A4 bez DPH 21 %      24,- Kč s DPH
 Cenový odhad projektu  cca   4000,- až  8000,- Kč bez DPH 21 %   4840-9680 Kč s DPH

Ukázky grafických návrhů koupelen


Otevírací doba studia


pondělí - čtvrtek
10:00-13:00
13:45-18:00

pátek
10:00-13:00
13:45-16:00OTEVŘENO (vztahuje se na nás výjimka: provozovna pro sjednání provádění staveb a jejich odstraňování, projektová činnost ve výstavbě, geologické práce, zeměměřičství, testování, měření a analýza ve stavebnictví).
Doporučujeme si předem sjednat schůzku.

Naše eshopy


Koupelnový eshop Otopné žebříky do koupelny *** Zboží z eshopů NELZE platit kartou.***
Prodej zboží podléhá režimu EET.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

RETRO web inspirace


Retro web fotogalerie a inspirace

Sledujte nás
Koupelnové studio v Praze