Vzorkovna koupelnového studia

Vzorkovna našeho koupelnového studia s plochou 200m2 se nachází v Praze. Vystavujeme vybavení retro i moderních koupelen od těch nejlepších zahraničních dodavatelů. V posledních letech se specializujeme především na retro obklady a dlažbu.

Část nabízených produktů naleznete v online katalogu. Kompletní sortiment Vám pak rádi představíme osobně v naší prodejně.

Virtuální prohlídka našeho koupelnového studia v Praze (r. 2015)

Naše koupelnové studio si nyní můžete virtuálně projít z pohodlí domova. Vzorové kóje průběžně měníme dle aktuálních trendů a novinek, nemusí tedy virtuální prohlídce plně odpovídat. Aktuální vzhled showroomu je vždy ve fotogalerii níže.
Pohybujte se za pomoci zobrazených šipek. Otáčení na místě provedete kliknutím a následným tažením myši. Kolečkem myši můžete pohled přiblížit či oddálit.


Otevírací doba studia


pondělí - pátek
10:00-18:00

polední přestávka
13:00-13:45
UPOZORNÉNÍ - v pátek 7.července - ZAVŘENO

Vzhledem k individuálnímu přístupu doporučujeme zákazníkům si předem sjednat schůzku. (není však podmínkou)
Pro Architekty & Designery

RETRO web inspirace


Retro web fotogalerie a inspirace

Koupelnové studio v Praze

Naše e-shopy


Koupelnový eshop Otopné žebříky do koupelny *** Zboží z eshopů NELZE platit kartou.*** Prodej zboží podléhá režimu EET. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.